içinde

ÇOK KOMİKÇOK KOMİK

Bolu İl Sağlık Müdürü Doktor Muhammed Emin Demirkol Belediye Başkan Adayı !

Bolu İl Sağlık Müdürü Doktor Muhammed Emin Demirkol Belediye Başkan Adayı !
Bolu İl Sağlık Müdürü Doktor Muhammed Emin Demirkol Belediye Başkan Adayı !

Siyaset HaberleriBolu Sağlık İl Müdürü Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol, AK Parti‘den aday adaylığını açıklayacağı tarihi duyurdu.

Demirkol, Bolululara seslenerek;

“Türkiye yüzyılında Bolu ruhuyla, hep birlikte, samimiyetle Bolu’muz için var gücümüzle çalışacağız”

dedi.

31 Mart 2024’te yapılacak yerel seçimler öncesi siyaset arenası hareketlenmeye başladı. İlk resmi açıklama geçtiğimiz günlerde AK Parti’den Mustafa Deverenli’den gelmişti.

Bolu Sağlık İl Müdürü Muhammed Emin Demirkol’da görevinden istifa ederek 21 Kasım 2023 Salı günü saat 14.00’te Bolu Belediye Başkanlığı aday adaylığını açıklayacak.

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunarak;

“Değerli hemşehrilerim; Güzel Bolu’muza ve sizlere hizmetkâr olabilmek, siz değerli halkımızın dua ve desteğini alabilmek için yola çıkıyoruz. 21 Kasım 2023 Salı günü saat 14.00’te Bolu Belediye Başkanlığı için AK Partimizden aday adaylığı başvurumuzu, İl Başkanlığımıza yapacağız. Siz değerli büyüklerimi, kardeşlerimi, kıymetli hemşehrilerimi her zaman olduğu gibi aday adaylığı başvurumuzda da yanımızda görmekten memnuniyet duyarım. Türkiye yüzyılında Bolu ruhuyla, hep birlikte, samimiyetle Bolu’muz için var gücümüzle çalışacağız”

ifadelerine yer verdi.

Doktor Muhammed Emin DEMİRKOL Kimdir ?

Bolu İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Muhammed Emin DEMİRKOL 1984 senesinde İstanbul’da doğdu.

İlk öğrenimini Yeniçağa’da Yaşar Çelik İlkokulu’nda, orta öğrenimini Bolu İmam Hatip Lisesi’nde, lise tahsilini de İstanbul Bağlarbaşı Lisesinde tamamladı. Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde 2009 yılında tıp doktoru unvanını aldı. Gerede Devlet Hastanesi Acil Servisinde pratisyen hekim olarak görev yaptı. İhtisasını İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Ana Bilim Dalı’nda tamamlayarak 2014’te İç Hastalıkları Uzmanı oldu.

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Ana Bilim Dalında uzmanlık eğitimini tamamlamasının ardından Van İli Bahçesaray İlçe Hastanesinde İç Hastalıkları uzmanı ve Hastane Başhekimi olarak 2 yıl görev yaptı. Bir sonraki görev yeri olan Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi’nde 2 yıl süreyle başhekim olarak görev yaptı.

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Tıp Fakültesi Dahiliye Ana Bilim Dalında Dr. Öğr. Üyesi olarak akademik kadroya atandı. 30.03.2023 tarihinde Doçent ünvanını aldı.

30.11.2017 tarihinde Bolu İl Sağlık Müdürlüğü görevine başlayan İl Sağlık Müdürümüz evli ve 3 çocuk babasıdır. İngilizce ve Arapça bilmektedir.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY Uygulama Anahtarı ayarlanmadı. Lütfen ayarlar'yi kontrol edin

Ne düşünüyorsun?

kocaeli üniversite hastanesi

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK PERSONEL ALIM !

Balıkesir Üniversitesi (BAÜN) Hastanesi

Balıkesir Üniversitesi Sağlık Personeli Alım İlanı !