içinde

Aşıları yapıyormuş gibi davranan ancak boş peçeteye sıkan hemşire tutuklandı !

 Aşıları yapıyormuş gibi davranan ancak boş peçeteye sıkan hemşire tutuklandı. Hemşire sahte sertifika düzenlemek ve kamu malını israf etmek suçundan ev hapsine alındı. İtalya’da bir hemşire, aşı yapıyormuş gibi davranarak boş peçeteye sıktı.

 Sicilya’nın Palermo kentinde bir aşı merkezinde çalışan kadın tutuklandı. Sahte sertifika düzenlemek ve kamu malını israf etmek suçundan ev hapsine alındı.

 Euronews’te yer alan habere göre, aralık ayında aynı aşı merkezinde devam eden bir soruşturmada yine başka bir hemşire tutuklanmıştı.

BAŞKA BİR HEMŞİRE RÜŞVET KARŞILIĞI AŞI VURMA TAKLİDİ YAPMIŞTI

 Aşı merkezindeki diğer hemşirelerin sahte aşı yapıp yapmadığına dair başlatılan soruşturmanın devam ettiği bildirildi. Yine geçtiğimiz günlerde Ancona semtinde bir erkek hemşire, rüşvet karşılığında en az 50 kişiye aşı vurmuş taklidi yaptığı gerekçesiyle gözaltına alınmıştı. İtalyan hükümeti, Omicron vakalarının arttığı bir dönemde, henüz aşılanmamış olanlara yönelik yeni kısıtlamalar getirmişti.

 Yeni kısıtlamalar kapsamında toplu taşıma araçlarına, kafelere, otel ve spor salonlarına girmek için aşı kartı ya da yakın zamanda koronavirüs geçirdiğini gösterme gibi kanıtlar sunma zorunluluğu getirilmişti.

Sosyal Medyada Bizi Destekler Misiniz?

YOUTUBE     Kanalımız için     TIKLA
FACEBOOK   Sayfamız için      TIKLA
TWİTTER     Sayfamız için      TIKLA
İNSTAGRAM Sayfamız için      TIKLA
TELEGRAM   Kanalımız için      TIKLA
TikTok        Sayfamız için       TIKLA
ANDROİD    Uygulamamız için TIKLA

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY Uygulama Anahtarı ayarlanmadı. Lütfen ayarlar'yi kontrol edin

Türkiye’nin Önceden Yaşadığı Sıkıntı Gibi Başörtü Sıkıntısı yaşayan O Ülkede de Sağlık Personelleri baş örtülü olarak çalışabilecek !

Sağlık Personelinin Tik Tok Videosuna İl Sağlık Müdürlüğünden Soruşturma !