içinde

AğlamakAğlamak O da NeO da Ne

Ankara’nın Hacettepe Üniversitesi Hastanesinde BEYAZ KOD !

Ankara'nın Hacettepe Üniversitesi Hastanesi acil servisinde dün gece yaşanan korkunç olayda, U.C.G. adlı kişi çevresindekilere bıçakla saldırdı.
Ankara'nın Hacettepe Üniversitesi Hastanesi acil servisinde dün gece yaşanan korkunç olayda, U.C.G. adlı kişi çevresindekilere bıçakla saldırdı.

Saldırgan, hastane güvenlik güçleri ve polis tarafından etkisiz hale getirilip, annesi S.Y. ile birlikte gözaltına alındı.

Olay, dün akşam saatlerinde Hacettepe Üniversitesi Hastanesi acil servisinde meydana geldi. U.C.G. adlı şahıs, annesi S.Y. ile birlikte hastaneye gelmiş ve bilinmeyen bir nedenle çevresindekilerle tartışmıştı.

Tartışmanın büyümesi üzerine hastane polisi ve takviye polis ekibi acil servise sevk edildi. Polis ve güvenlik görevlileri, U.C.G.’yi sakinleştirmeye çalıştı, ancak saldırgan belindeki bıçağı çıkarıp çevresindekilere doğru savurdu. Görevlilerin hızlı müdahalesi sonucunda U.C.G. etkisiz hale getirildi.

Saldırı sırasında annesi S.Y. de görevlilere saldırarak bir polis memurunun üniformasını yırttı. U.C.G. olay yerinde gözaltına alınırken, annesi S.Y. ifadesinin ardından serbest bırakıldı. U.C.G. hakkında adli işlem başlatıldı ve ‘Beyaz Kod‘ tutanağı düzenlendi.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY Uygulama Anahtarı ayarlanmadı. Lütfen ayarlar'yi kontrol edin

Ne düşünüyorsun?

Gazze Şeridi'ne yönelik İsrail saldırılarına maruz kalan ve yaralıları tedavi etmek için durmaksızın çalışan bir Filistinli doktor, ailesini İsrail'in bombardımanında kaybetti.

Filistinli Doktor, ailesini İsrail’in bombardımanında kaybetti !

sağlık bakanlığı

Mobbing Uygulandığını belirterek Sağlık Bakanlığı’ndan Şikayetçi !