içinde

ANKARA Etlik Şehir Hastanesi Serebral Palsi Farkındalık Günü Etkinliği

ANKARA Etlik Şehir Hastanesi Serebral Palsi Farkındalık Günü Etkinliği

Ankara Etlik Şehir Hastanemiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi’nin organizasyonunda gerçekleşen etkinliğimizin açılış konuşmalarını Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Nihat ÜLGEN, Ankara Şehir Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Emre ADIGÜZEL ve Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Kliniğimiz Eğitim ve İdari Sorumlusu Prof. Dr. Ece ÜNLÜ AKYÜZ yaptı.

ANKARA Etlik Şehir Hastanesi Serebral Palsi Farkındalık Günü Etkinliği

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Nihat ÜLGEN açılış konuşmasında; Serebral Palsiye dikkat çekerek hastalarımıza rehberlik yapan tedavilerinde katkısı olan bütün sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyor, verimli bir etkinlik olmasını diliyorum ifadelerini kullandı.

Ankara Şehir Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Emre ADIGÜZEL Etkinliğe katılımından dolayı memnuniyetini dile getirirken Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Klinik Eğitim ve İdari Sorumlusu Prof. Dr. Ece Ünlü AKYÜZ çalışmalarından dolayı sağlık personeli tebrik edip, teşekkür etti. Etkinliğimiz ikramlar ve müzik dinletisiyle sona erdi.

Serebral Palsi Farkındalık Günü Etkinliğimize Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi Başhekimi Doç.Dr. Çağanay SOYSAL, hastanemiz yöneticileri ve sağlık çalışanlarımız katıldılar.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY Uygulama Anahtarı ayarlanmadı. Lütfen ayarlar'yi kontrol edin

Ne düşünüyorsun?

Bingöl Devlet Hastanesi göz polikliniğinin kapısına, doktor yetersizliğinden ötürü randevulu hasta harici giriş yapılamayacağı yazısı asıldı.

Hastane Kapısına ‘Doktor Yetersiz’ yazıldı !

112 acil çağrı merkezi

112 telefon numarası hangi durumlarda aranır?