içinde

Ankara Elmadağ Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Mehmet Özdoğan oldu!

Ankara Elmadağ Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Mehmet Özdoğan oldu!
Ankara Elmadağ Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Mehmet Özdoğan oldu!
Bu İçeriği Oylayarak Puanlayınız

Ankara Dr. Hulusi Alataş Elmadağ Devlet Hastanesi’nde Başhekimlik görevine Dr. Mehmet Özdoğan atandı.

Dr. Özdoğan, 27 Mayıs itibariyle yeni görevine başlamış bulunuyor.

Dr. Mehmet Özdoğan, Dr. Hulusi Alataş Elmadağ Devlet Hastanesi’nin yeni Başhekimi olarak atanmasının ardından hızlıca göreve başladı.

Dr. Özdoğan, atamasının ardından İlçe Sağlık Müdürü Dr. Hakan Nakiboğlu ile birlikte, İlçe Kaymakamı Sayın Cemal Hüsnü Çaykara’yı makamında ziyaret etti.

Bu ziyaret sırasında, sağlık hizmetlerinin iyileştirilmesi ve hastane yönetiminin daha etkin hale getirilmesi konularında görüş alışverişinde bulunuldu.Dr. Mehmet Özdoğan, Elmadağ Devlet Hastanesi’nde üstlendiği yeni göreviyle hastanenin sağlık hizmetlerini daha ileriye taşımayı hedefliyor. Dr. Özdoğan, “Yeni görevimde, hastanemizin sağlık hizmetlerini en üst seviyeye çıkarmak için ekip arkadaşlarımla birlikte özveriyle çalışacağım,” dedi. İlçe Sağlık Müdürü Dr. Hakan Nakiboğlu ise, Dr. Özdoğan’a yeni görevinde başarılar dileyerek, iş birliği ve desteklerinin devam edeceğini belirtti.

Başhekim Dr. Mehmet Özdoğan ve İlçe Sağlık Müdürü Dr. Hakan Nakiboğlu’nun İlçe Kaymakamı Sayın Cemal Hüsnü Çaykara’yı ziyareti sırasında, sağlık hizmetlerinin daha etkin ve verimli hale getirilmesi için yapılabilecekler konuşuldu. Kaymakam Çaykara, Dr. Özdoğan’a yeni görevinde başarılar dilerken, ilçenin sağlık hizmetlerine yaptığı katkılardan dolayı teşekkür etti.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY Uygulama Anahtarı ayarlanmadı. Lütfen ayarlar'yi kontrol edin

Dr. Volkan Çiğdem

Bursa Karacabey İlçe Sağlık Müdürü Dr. Volkan Çiğdem İstifa Etti !

Kahramanmaraş'ta Sağlık Çalışanları Sessiz Yürüyüşteydi !

Kahramanmaraş’ta Sağlık Çalışanları “Sessiz Yürüyüş”teydi !