içinde

sevdimsevdim

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Sağlık çalışanları Sağlık Festivalinde !

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Sağlık çalışanları Sağlık Festivalinde !
Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Sağlık çalışanları Sağlık Festivalinde !
Bu İçeriği Oylayarak Puanlayınız

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi çalışanları ve aileleri, mesire alanında düzenlenen etkinlikte bir araya gelerek piknik yapmanın ve çeşitli aktivitelerle eğlenmenin keyfini çıkardı.

Çalışanlara küçük bir mola vermek amacıyla düzenlenen etkinlikte, doğanın tadı çıkarıldı ve müzik eşliğinde çeşitli oyunlar oynandı.

Etkinlik, Ankara Bilkent Şehir Hastanesi personelini bir araya getirmek ve yoğun iş temposundan kısa bir süreliğine uzaklaştırmak amacıyla düzenlendi. Hemşireler, doktorlar ve diğer sağlık çalışanları ile aileleri, doğanın içinde düzenlenen bu etkinlikte buluşarak doyasıya eğlendi.

Festival, Koordinatör Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Garibe Adıgüzel, Koordinatör Başhekim Doç. Dr. Aziz Ahmet Surel ve Koordinatör Destek Hizmetleri Müdürü Ahmet İşler’in katılımlarıyla büyük bir coşkuyla başladı.

Etkinliklere hastane başhekimleri, başhekim yardımcıları, hastane müdürleri, müdür yardımcıları ve Etlik Şehir Hastanesi’nin yöneticileri de eşlik etti. Hastane yöneticilerinin, personelinin ve ailelerinin yoğun ilgi gösterdiği festival, tüm katılımcılara unutulmaz anlar yaşattı.

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Koordinatör Sağlık Hizmetleri Müdürü Garibe Adıgüzel, etkinlik hakkında şunları söyledi:

Bugün kurumsal ailemizin tamamını buraya toplamak istedik. Yoğun bir tempoyla çalışan hemşirelerimiz, doktorlarımız ve tüm sağlık çalışanlarımız çok emek veriyor. Bu süreçte çalışanlarımız çok yoruldular, onlara küçük bir mola vermek istedik. Etkinliğimiz, Hemşireler Haftası programı kapsamında Sağlık Festivali olarak gerçekleştirildi. Burada çalışanlarımızı mutlu görmek bizi de mutlu etti. Bu festivalin ilk olduğunu ve her sene tekrarlanacağını belirtmek istiyorum.Etkinliğe katılan Bilkent Şehir Hastanesi çalışanlarından Gülperi Gedik, etkinlik hakkında düşüncelerini şöyle dile getirdi: “O kadar çok eğlendik ve motive olduk ki emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Çok güzel bir organizasyon olmuş. Geleneksel hale gelecek diye düşünüyoruz.”

Festival etkinliği, çeşitli gösterilerin ardından sona erdi. Katılımcılar, bu tür etkinliklerin her yıl tekrarlanmasını temenni ederek, doğayla iç içe keyifli bir gün geçirdikleri için memnuniyetlerini dile getirdiler.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY Uygulama Anahtarı ayarlanmadı. Lütfen ayarlar'yi kontrol edin

hemşire para

Haziran 2024 Memur Çalışma Saati !

Doktor Fahrettin Şamil Uysal Kimdir

Sağlık Bakanlığı Özel Hastaneler Dairesi Başkanı Doktor Fahrettin Şamil Uysal Oldu !