içinde

O da NeO da Ne

AKP İl Başkanı Babasından Çankırı Devlet Hastanesi Doktoruna Şiddet !

Çankırı Devlet Hastanesi
Çankırı Devlet Hastanesi
Bu İçeriği Oylayarak Puanlayınız

AK Parti Çankırı İl Başkanı Koray Erdoğan’ın babası S. Mehmet Erdoğan ile eşinin 6 Aralık 2023 Salı günü Çankırı Devlet Hastanesi’nde Dr. O.A ile ismini öğrenemediğimiz bir güvenlik görevlisine şiddet ve darp uyguladıkları iddia edildi.

EDİNİLEN bilgilere göre AK Parti Çankırı İl Başkanı Koray Erdoğan’ın babası S. Mehmet Erdoğan ve eşi, 6 Aralık 2023 Salı günü saat 14:00 dolaylarında Çankırı Devlet Hastanesi‘nde Dr. O.A ile ismini öğrenemediğimiz bir güvenlik görevlisine ‘sözlü hakaret’, ‘şiddet’ ve ‘darp’ uyguladıkları gerekçesiyle ‘beyaz kod’ kaydı tutuldu. Güvenlik görevlisinin aynı gün ‘darp-cebir’ raporu aldığı öğrenildi.

İddialara göre 6 Aralık 2023 Salı günü Çankırı Devlet Hastanesi Ortopedi servisine gelen İl Başkanı Koray Erdoğan’ın babası S. Mehmet Erdoğan ve eşi, randevu saatinde Dr. O.A’nın kendilerini muayeneye çağırmadıkları iddiasıyla muayene odası önünde sözlü hakaretlere başlayarak “Siz benim kim olduğumu biliyor musunuz?”, “Sen kim oluyorsun?” şeklindeki sözlerle dikkat çekmeye ve olaya müdahale etmek isteyen güvenlik görevlisine de şiddet uygulayarak görevini yapmasına engel oluyorlar.

Yaşanan olaylar nedeniyle başta Dr. O.A olmak üzere güvenlik görevlisi de aldığı ‘darp raporu‘ ile birlikte S. Mehmet Erdoğan ve eşinden şikayetçi oluyor. Sonrasında olayları çıkartan S. Mehmet Erdoğan başta Dr. O.A ile güvenlik görevlisinden bir şekilde özür dileyince Dr. O.A şikayetinden vazgeçiyor. İsmini öğrenemediğimiz güvenlik görevlisinin ise baskılara karşın şikayetini geri çekmediği gelen bilgiler arasında.

Olayın ‘beyaz kod‘ kaydı nedeniyle polise ve adliyeye intikal ettiği öğrenildi.

SAĞLIK ÇALIŞANLARINA YAPILAN ŞİDDETE AK PARTİ İL BAŞKANI’NIN BABASININ DAHİL OLMASI İLGİNÇ..

Kaynak: https://www.sozcu18.com/akp-cankiri-il-baskaninin-babasindan-hastanede-doktor-ve-gorevliye-darp-43354h.htm

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY Uygulama Anahtarı ayarlanmadı. Lütfen ayarlar'yi kontrol edin

Kartal'da 21 Yaşındaki Sağlık Stajyeri Depoya Kitlenerek Tecavüze Uğradı !

Kartal’da 21 Yaşındaki Sağlık Stajyeri Depoya Kitlenerek Tecavüze Uğradı !

Adana'da Merdiven Altı Diş Laboratuvarı Basıldı !

Adana’da Merdiven Altı Diş Laboratuvarı Basıldı !