içinde

2022 Kainat Güzeli Spor Hekimi Kerküklü Darya Kamil oldu !

Kerküklü sporcu ve spor hekimi Darya Kamil, “Hayalim spor alanında bir iz bırakmak, fakir ve yetimlere yardım etmek” diyerek birinciliğini kutladı. Irak’ta düzenlenen 2022 Erkekler Kainat Güzeli yarışmasında, sporcu ve hekim Darya Kamil birinci oldu. 15 ülkenin katıldığı yarışmada Kerküklü sporcu ve spor hekimi Darya Kamil, birinciliğe layık görüldü. Kamil’in birinciliği sosyal medyada tartışmalara sebep oldu. Deya Kamil’i beğenmeyenler, “Peki bundan kainatın haberi var mı?”, “Belki de iç güzelliğine bakmışlardır”, “Korona nedeniyle yarışmaya kimse katılmamış mı” ve “Kainatın dengesi bozuldu” şeklinde yorumlarda bulundu. “HAYALİM İZ BIRAKMAK”

Sevincini sosyal medyadan hayranlarına duyuran Darya Kamil, şunları şöyledi: “Gençlere ve yeni nesle mesajım; egzersiz yapmak insan sağlığı için çok önemli bir faktördür. Uyuşturucu ve alkolden uzak durun. Arap dünyası düzeyinde gençleri, çocukları, yaşlıları ve hayır kurumlarını desteklemeyi esas alıyorum. Ve hayalim spor alanında bir iz bırakmak, fakir ve yetimlere yardım etmek. İnsani veya hayır amaçlı olmayan hiçbir unvanın benim için bir anlamı yoktur.”

Sosyal Medyada Bizi Destekler Misiniz?

YOUTUBE     Kanalımız için     TIKLA
FACEBOOK   Sayfamız için      TIKLA
TWİTTER     Sayfamız için      TIKLA
İNSTAGRAM Sayfamız için      TIKLA
TELEGRAM   Kanalımız için      TIKLA
TikTok        Sayfamız için       TIKLA
ANDROİD    Uygulamamız için TIKLA

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY Uygulama Anahtarı ayarlanmadı. Lütfen ayarlar'yi kontrol edin

Avrupa Parlamentosu:Türk Doktorların Resimlerinin avro banknotlarının üzerinde yer almasını teklif etti !

Türkiye’nin Önceden Yaşadığı Sıkıntı Gibi Başörtü Sıkıntısı yaşayan O Ülkede de Sağlık Personelleri baş örtülü olarak çalışabilecek !