içinde

sevdimsevdim

159 Sağlık Personelimiz ve Sahra Hastanemizle Libya’dayız !

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sel felaketinden etkilenen Libya'ya 148 kişilik takviye ekip ve ekipman desteğinin ulaştığını bildirdi.
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sel felaketinden etkilenen Libya'ya 148 kişilik takviye ekip ve ekipman desteğinin ulaştığını bildirdi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sel felaketinden etkilenen Libya’ya 148 kişilik takviye ekip ve ekipman desteğinin ulaştığını bildirdi.

Koca, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, 159 sağlık personeli ve sahra hastaneleriyle Libya’da olduğunu belirtti.

Bakan Koca şunları kaydetti:

“148 kişilik takviye ekibimiz ve ekipman desteğimiz, sel felaketinin yaralarını sarmaya çalışan Libya’ya bugün ulaştı. Şu an toplam 159 sağlık çalışanımız, tam donanımlı sahra hastanesi, gereken ilaç ve tıbbi malzemeler ve acil müdahale ünitelerimizle Libya halkının yanındayız. Libya’da olmak, kardeşlik ve insanlık görevimiz.”

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY Uygulama Anahtarı ayarlanmadı. Lütfen ayarlar'yi kontrol edin

Ne düşünüyorsun?

Pamukkale Üniversitesi Hastanesi

Pamukkale Üniversite Hastanesi Başhekimi Doktor Onur Birsen oldu !

Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisi'nde çıkan tartışma kavgaya dönüştü. Biri bayan 3 doktor hasta yakınları tarafından darp edildi. Polis ekipleri olay yerine gelerek 4 kişiyi gözaltına aldı. Yaralanan doktorların sağlık durumlarının iyi olduğu belirtildi.

Biri bayan 3 doktor hasta yakınları tarafından darp edildi !