içinde

O da NeO da Ne

10 yaş Küçük Doktor Sevgilisi HURDACI Çıktı !ESRA EROL

Bu İçeriği Oylayarak Puanlayınız

Fatma Türkan, sosyal medyadan tanıştığı 10 yaş küçük doktor sevgilisi Selçuk Şenocak’ın kendisini terk ettiğini söyleyerek, ona kavuşmak için stüdyoya geldi.

Fatma Türkan, sevgilisi Şenocak’ın İstanbul’daki bir fakülte hastanesinde çocuk doktorluğu yaptığını, Selçuk ile hiç yüz yüze görüşmediğini anlattı.

Esra Erol aralarında yaş farkı olup olmadığını sordu.

Fatma Türkan, Selçuk’un kendisinden 10 yaş küçük olduğunu söyledi. Aşkın yaşı olmadığını söyleyen Esra Erol neden ayrıldıklarını sordu.

Fatma Türkan en son konuştuklarında Selçuk’un “aramızdaki yaş farkından dolayı teyzem ilişkimizi onaylamadı, ayrılmak zorundayız” dediğini ve ilişkiyi sonlandırdığını, o zamandan sonra kendisine ulaşamadığını belirtti.

Fatma Türkan’ın her yerde aradığı sevgilisi Selçuk Şenocak yayına bağlandı. Selçuk Şenocak, “O benim annem yaşında kadın. 7 ay falan da görüşmedik. Sadece üç gün mesajlaştık” dedi.

Esra Erol “Doktor musunuz?” diye sorunca Selçuk Şenocak, doktor olmadığını, doktorluk mesleğini sevdiği için yalan söylediğini, belirtti.

Yayına bağlanan izleyici şok bir iddiada bulundu. Selçuk Şenocak’ın farklı kimliklerle sosyal medyada yaş ortalaması büyük kadınları dolandırdığını, Fatma Hanım’ı dolandıramayacağını anlayınca onunla bağını kestiğini söyledi.

Fatma Türkan’ın kızı Ayla Hanım annesinin bakıcılık yaparak para kazandığını, son birkaç ayda çok para harcadığından bahsetti.

Ayla Hanım, Selçuk’un annesinin parasını kaptırdığını iddia edince Fatma Türkan “Ben kimseye para vermedim” dedi.

Esra Erol “tüm duyduklarına rağmen Selçuk’a karşı hala duygun var mı?” diye sordu. Fatma Türkan Hanım içindeki duygulara engel olamadığını söyledi.

Selçuk diye tanıtan kişinin gerçek adının Fahrettin Çamlıca olduğu ve hurdacılık yaptığı ortaya çıktı.

Fahrettin Çamlıca’nın yengesi yayına bağlandı. Gülay Hanım, Fahrettin Çamlıca’nın birçok suçtan arandığını söyledi.

Esra Erol’da programının muhabirlerinden Caner ise, Fahrettin Çamlıca’nın çöp toplarken görüldüğü bilgisini canlı yayında ifade etti.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY Uygulama Anahtarı ayarlanmadı. Lütfen ayarlar'yi kontrol edin

Elazığ’da Vaka Taşıyan Ambulans Ticari Araçla Çarpıştı !

Elazığ’da Vaka Taşıyan Ambulans Ticari Araçla Çarpıştı !

ankara il sağlık müdürlüğü

Ankara İl Sağlık Müdürlüğü 2024 Yılı Mayıs Dönemi Yer Değiştirme İlanı !